Shitet Banesa 62m2 – Qendër

 • €85,000
Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25734
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82

Informacione të tjera

Shitet Banesa në Qendër, Prishtinë. Sipërfaqja e banesës është 62m2 (Neto), 82m2 (Bruto).

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

*Banesa ndodhet në katin e -V dhe ka ashensor funksional, gjithashtu është komplet e mobiluar

*Banesa ndodhet vetëm 30m larg shkollës Naim Frashëri, dhe 200m larg sheshit të Prishtinës.

Cmimi: 85.000 euro

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Prishtinë
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25734
 • Çmimi: €85,000
 • Madhësia e pronës: 82
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika