Shitet Banesa 87m2 – Te Qafa

 • €95,500
Te Qafa, Prishtinë, Te Qafa

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23905
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 87
 • 2006
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet banesa afër Shkollës “Meto Bajraktari” – Te Qafa, në Prishtinë. Banesa ndodhet në katin e IV-të, dhe sipërfaqja e banesës është 87m2.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Koridor
– 2 Banjo
– Ballkon

Banesa është ndërtuar në vitin 2006.

Banesa posedon lift.

Çmimi: 1100 euro për m2

 • Adresa Te Qafa
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23905
 • Çmimi: €95,500
 • Madhësia e pronës: 87
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2006
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika