Shitet Banesa 60m2 – Te Qafa

 • €105,000
Qafa, Prishtinë, Qafa

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25405
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Shitet banesa te Qafa, në Prishtinë. Sipërfaqja e banesës është 60m2.

Banesa gjindet në katin e -I-.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 1 Dhomë gjumi
– Koridor
– 1 Banjo
– Ballkon

Cmimi: 105.000 euro

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Qafa
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25405
 • Çmimi: €105,000
 • Madhësia e pronës: 60
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika