Shitet banesa 55m2 te Qafa në Prishtinë

 • €70,000
Ombudsperson Institution, 21, Migjeni, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje
Ombudsperson Institution, 21, Migjeni, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo, Prishtinë
 • €70,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23738
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Informacione të tjera

Shitet Banesa ne Prishtinë, te Qafa me sipërfaqe 55m2, perball lokalit A&M. Banesa gjindet ne katin e tretë.

Banesa ka këtë rënditje:

Sallon dhe Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Koridor
Ballkona
Njëri ballkon i banesës është i mbyllur me dritare, i cili mund të përdoret dhe si depo.

Banesa është shumë e pershtatshme për banim.

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 100000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23738
 • Çmimi: €70,000
 • Madhësia e pronës: 55
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare