Shitet banesa te Rruga B në Prishtinë

 • €83,000
Rruga B, Prishtinë, Rruga B

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27285
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Banesa 85 m2 në rrugën Muharrem Fejza

Posedon:

Sallon dhe Kuzhinë

2 Dhoma gjumit

Koridor

Banjo

Toalet

2 Ballkona

 

 • Adresa Rruga B
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27285
 • Çmimi: €83,000
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim