Shitet Banesa 59.6m2 – Ulpianë

 • €130,000
Ulpianë / D/7, Prishtinë, Ulpianë / D/7
Me Qira
Ulpianë / D/7, Prishtinë, Ulpianë / D/7
 • €130,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23897
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 59.6

Informacione të tjera

Shitet banesa në lagjen Ulpiana tek D/7, në Prishtinë me sipërfaqe 59.6m2. Banesa gjindet ne katin e I-rë të ndërtesës.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Koridor
– 1 Banjo
– 1 Ballkon

Banesa mundet me u përdor edhe për lokal.

 • Adresa Ulpianë / D/7
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 23897
 • Çmimi: €130,000
 • Madhësia e pronës: 59.6
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna