Shitet Banesa 60m2 – Velani

 • €40,000
Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Isa Kastrati
Të përzgjedhurat Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Isa Kastrati
 • €40,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25860
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Shitet Banesa në lagjen Velania, rr. Isa Kastrati. Sipërfaqja e banesës është 60m2 + 20m oborr.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë

– Dhomë Gjumi

– Koridor

– Banjo

– Oborr

Banesa ndodhet në katin përdhesë të ndërtesës, dhe është komplet e mobiluar.

Cmimi: 40,000 euro

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Isa Kastrati
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25860
 • Çmimi: €40,000
 • Madhësia e pronës: 60
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba