Shitet Banesa 73.72m2- Vushtrri

 • 0
Vushtrri, Municipality of Vushtrri / Vučitrn, Kosovo, Vushtrri, Vushtrri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25168
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 73.72

Informacione të tjera

Shitet Banesa me sipërfaqe , në Vushtrri. Banesa ndodhet ne katin e -VII-.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Depo
– Ballkon

Banesa ndodhet ne lagjen Qetësia 2.

Banesa posedon lift.

Cmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Vushtrri
 • Qyteti Vushtrri
 • Kodi postal 48000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25168
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 73.72
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba