Shitet Banesa 73.00 m2 te Zona Industriale në Mitrovicë

 • €43,800
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
Në Shitje
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
 • €43,800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23097
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 73
 • 1
 • Garazh
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Lagja e re që ka filluar të ndërtohët në Parkun Industrial në Mitrovicë shumë shpejtë do të jetë atraksion për banim në kompleks modern dhe shumë të përshtatshëm për banim.

Tafingo tashmë ka filluar të promovoj banesat edhe në këtë lagje.

Objekti është në nërtim e sipër dhe punimet pritët të përfundojnë më së largu në fund të muajit Shkurt ose në fillim të muajit Mars të vitit 2022

Banesa gjindët në katin 4 të objektit dhe posedon 73.00 m2 me një plan shumë të bukur dhe praktik

Banesa ka:
Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon
– Dhe poashtu në cmim përfshihët Një Podrum dhe Një Vendparkim

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23097
 • Çmimi: €43,800
 • Madhësia e pronës: 73
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim