Shitet Banesa 54 m2 te Sllovenia Sport në Prishtinë

 • €57,000
Të përzgjedhurat Në Shitje
Halil Alidemaj, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo, Prishtinë, Halil Alidemaj, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Të përzgjedhurat Në Shitje
Halil Alidemaj, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo, Prishtinë, Halil Alidemaj, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
 • €57,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 21623
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 54 m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa te Sllovenia Sport

Banesa gjindet në katin e Parë dhe ka 54 m2 dhe posedon:
Sallon me kuzhinë
Dhoma e gjumit
Koridor
Banjo
Ballkon
Banesa është e mobiluar dhe gati për banim.
Çmimi është i negociueshëm!

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Halil Alidemaj, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 100000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 21623
 • Çmimi: €57,000
 • Madhësia e pronës: 54 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar