Shitet Banesa,127 m2 – Ferizaj

 • Me Marrëveshje
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
Në Shitje
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33990
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 127
 • M2

Informacione të tjera

Shitet Banesa,127 m2 në Ferizaj
Banesa gjendet afër ambullantes dhe ndodhet në katin e XI
Banesa ka një pamje shumë të bukur ka këtë rënditje :

Sallon & Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
3 Ballkona

Qmimi : 600 Euro për m2

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

Video Virtuale - 3D

https://view.ricoh360.com/beeb9be0-64e3-48a3-a067-704febd496d3?type=compact
 • Adresa Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33990
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 127 M2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton