Shitet Banesa,85 m2 – Mitrovicë

 • Me Marrëveshje
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
Në Shitje
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33929
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Shitet Banesa,85 m2 në Mitrovicë
Banesa gjendet më saktësisht afër shkollës Eqrem Qabej dhe ndodhet në katin e XII
Banesa është në ndërtim e sipër dhe posedon këtë rënditje :

Sallon & Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Ballkon
1 Depo

Qmimi : 1000 Euro pë m2

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33929
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton