Shitet Banesa,91.32 m2 – Lagjen Mati 1, Prishtinë

 • €103,000
Sokol Sopi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Sokol Sopi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Sokol Sopi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Sokol Sopi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €103,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33511
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 91.32
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa,91.32 m2 në Lagjen Mati 1 në Prishtinë
Banesa gjendet më saktësishtë mbi Viva Fresh në Kompleksin Arkos në katin e II afër shkollës Mileniumi i tretë
Banesa ka Fletë poseduese
Banesa shitet pa mobile dhe posedon këtë rënditje :
Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Ballkon

Qmimi :103.000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Sokol Sopi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33511
 • Çmimi: €103,000
 • Madhësia e pronës: 91.32 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton