Shitet biznesi “SHISHA BAR” – Ulpianë,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29813
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 120 m2

Informacione të tjera

Shitet biznesi ”SHISHA BAR” – Ulpianë,Prishtinë

Shitet biznesi dhe komplet inventari ku përfshihen të gjitha

paisjet për shisha,komplet paisjet e shankut,separet dhe tavolinat

si dhe komplet inventari i terasës.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 914

Viber & Whats app
 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29813
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 120 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba