Shitet Garsonjera 31 m2 – Mitrovicë

 • €24,000
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
Në Shitje
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
 • €24,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28289
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 31
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Garsonjera 31 m2 – në Mitrovicë.

Garsonjera gjendet tek rruga Mbretëresha Teutë dhe është në katin e 1.

Banesa shitet e mobiluar dhe posedon lift.

Për më shumë informata na kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28289
 • Çmimi: €24,000
 • Madhësia e pronës: 31 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info