Shitet Garsonjera 55 m2 në qendër të Mitrovicës

 • €22,000
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Mbretëresha Teutë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Mbretëresha Teutë
 • €22,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27608
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Informacione të tjera

Objekti është ndërtim i vjetër në qendër të qytetit.

Gjindet përball ambullantës

Banesa gjindet në katin 8 dhe posedon:

Sallon
Kuzhinë (ndaras me qasje dhe nga salloni)
Depo
Koridor
Banjo

Objekti posedon Lift dhe Vendparking për banorë.

 • Adresa Mbretëresha Teutë
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27608
 • Çmimi: €22,000
 • Madhësia e pronës: 55
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare