Shitet Kompleksi I Villave Muriqi – Bogë,Rugovë

 • Çmimi sipas marrëveshjes.
Bogë, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Bogë, Municipality of Peja, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bogë, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Bogë, Municipality of Peja, Kosovo
 • Çmimi sipas marrëveshjes.

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30325
 • Villa
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Banjo
 • 715 m2

Informacione të tjera

Shitet Kompleksi i Villave Muriqi i cili gjindet në Bogë , me saktësisht në mes të skiliftit dhe hotelit Magra.
Kompleksi posedon një sipërfaqe prej 7.15 ari.

Në këtë hapsirë janë të ndërtuara 3 villa të mëdha si dhe 1 villë një dhomëshe (të gjitha janë ndërtim i ri).
Kompleksi posedon :
10 Dhoma Gjumi
4 Banjo

I gjithë kompleksi gjithashtu posedojn ujë, rrymë si dhë të gjitha kushtet për zhvillim të biznesit.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Bogë, Municipality of Peja, Kosovo
 • Qyteti Peje
 • Kodi postal 30000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30325
 • Çmimi: Çmimi sipas marrëveshjes.
 • Madhësia e pronës: 715 m2
 • Dhoma: 10
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Villa
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton