Shitet/Lëshohet Banesa me Qira – Mati 1

 • €500
Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira Në Shitje
Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31037
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 135.5

Informacione të tjera

Lëshohet me qira ose shitet banesa me sipërfaqe prej 135.5m2 në lagjen Mati 1, Rruga Ndue Përlleshi.

Banesa ndodhet në katin e -II- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • 2 Ballkona

Banesa ndodhet në një lagje të qetë dhe shumë të përshtatshme për banim, është e mobiluar me orendi moderne, posedon të gjitha elementet dhe paisjet e nevojshme, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë.
Vlenë të ceket se pranimi teknik i objektit ka përfunduar dhe gjatë muajit Dhjetorë fleta poseduese do të jetë e gatshme.

Çmimi për shitje: 1000€/m2

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31037
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 135.5
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira, Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare