Shitet/Lëshohet me Qira Banesa 90.36m2 – Mati 1

 • €85,000
Mati 1, Prishtinë, Mati 1

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27812
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 90.36

Informacione të tjera

Shitet/Lëshohet me Qira Banesa 90.36m2 në lagjen Mati 1 (Uni Project).

Banesa ndodhet ne katin e -V- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Wc
 • Depo
 • Ballkon

Cmimi për Shitje: 85,000 euro

Cmimi për Qira: 300 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 

 • Adresa Mati 1
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27812
 • Çmimi: €85,000
 • Madhësia e pronës: 90.36
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika