Shitet/Lëshohet me Qira Banesa 98.8m2 – Mati 1

 • €93,000
Mati 1, Prishtinë, Mati 1

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27769
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 98.8

Informacione të tjera

Shitet/Lëshohet me Qira Banesa 98.8m2 në lagjen Mati 1 (Uni Project).

Banesa ndodhet ne katin e -V- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Wc
 • Depo
 • Ballkon

Cmimi për Shitje: 93,000 euro

Cmimi për Qira: 350 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 

 • Adresa Mati 1
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27769
 • Çmimi: €93,000
 • Madhësia e pronës: 98.8
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika