Shitet/Lëshohet me qira Lokali 50 m2 në Mati 1 në Prishtinë

 • €130,000
Ahmet Gashi, Prishtinë, Ahmet Gashi

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28768
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 50

Informacione të tjera

Lokali gjindet në rrugën Ahmet Gashi në Lagjen Mati 1 në Prishtinë

Lokali është i orientuar kah rruga që pritet të ndërtohet Rruga A dhe është i përshtatshëm për shumë lloje të ndryshme të aktiviteteve.

Sipërfaqja e lokalit është 50 m2.

 • Adresa Ahmet Gashi
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28768
 • Çmimi: €130,000
 • Madhësia e pronës: 50
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare