Shitet/Lëshohet me Qira Shtëpia 350m2 – Taslixhe,Prishtinë

 • 0
Liljana Çavolli, Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Liljana Çavolli, Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Liljana Çavolli, Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Liljana Çavolli, Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • 0

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28512
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 5
 • Banjo
 • 350

Informacione të tjera

Shitet/Lëshohet me Qira Shtëpia 350m2 – Rr.Liljan Cavolli,Prishtinë

Shtëpi ka total 5 ari dhe këtë rënditje:

Kati 0:

 • Zyre
 • Depo
 • Banjo

Kati I:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Terrasë

Kati II:

 • 4 Dhoma Gjumi
 • 3 Banjo
 • Depo
 • Terrasë

Shtëpia është komplet e mobiluar dhe mund të shfrytëzohet edhe për veprimtari të tjera pervec banimit.

Cmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 

 • Adresa Liljana Çavolli, Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010

Detaje

 • ID e pronës: 28512
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 350
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 5
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba