Shitet shtëpia 364 m2 – Mitrovicë

 • Me marrëveshje
Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33368
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 364 m2

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 364 m2 – Rr.Ukshin Kovaqica , Mitrovicë

Shtëpia gjindet në qendër të Mitrovicës dhe ka qasje në rrugën kryesore nga 3 anë.

Shtëpia posedon  III kate.

Kati i I:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1 Banjo
 • 1 Depo
 • Teras

Kati i II:

 • 1 Dhomë gjumi me banjo
 • 2 Dhoma gjumi për fëmijë
 • 1 Garderob
 • 1 Banjo

Kati i III:

 • 1 Kuzhinë verore
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • Terasa

Shtëpia posedon nxemje qëndrore;hidrofor si dhe gjenerator.

 

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 38220
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33368
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 364 m2
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba