Shitet/Lëshohet me Qira Shtëpia 380m2 – Veternik

 • 0
rr.Kozenca, Prishtinë, rr.Kozenca

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24036
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 380
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet ose Lëshohet me Qira Shtëpia në Veternik, në rrugën Kozenca.

Shtëpia ka këtë rënditje:

-Sallon dhe Kuzhinë
-5 Dhoma Gjumi
-3 Banjo
-Depo
-Koridor
-Garazhë

Shtëpia është 3-katëshe.

Kati I:

-Sallon dhe Kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo
-Koridor
-Terracë

Kati II:

-4 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Koridor
-Ballkon në njërën prej dhomave te gjumit

Kati nën përdhesë (Garazha):

-3 vende parkimi
-Kuzhinë verore
-Dhomë Depo
-Banjo

Sipërfaqja e shtëpisë është 380m2 + 5 ari truall.

Shtëpia ka dhe papafingo.

Shtëpia është e mobiluar, gjithashtu përmban dhe oxhak për grill, ngrohje qendrore me: (dru, pelet ose qymyr), 3 rezervuar të ujit (njëri 2000l, kurse dy te tjerë nga 500l).

Shtëpia gjithashtu ka dhe oborr me gjelbërim dhe pisha të llojeve të ndryshme.

Çmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914

 • Adresa rr.Kozenca
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 2071
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24036
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 380
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 9
 • Banjo: 4
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba