Shitet Lokali 57m2 – Qendër,Prishtinë

 • €185,000
Prishtina, Prishtinë, Prishtina

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28318
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 57

Informacione të tjera

Shitet Lokali 57m2 afër Grand Hotel (tek rektorati) , në Prishtinë.

Lokali është me dokumentacion komplet në rregull dhe mund të përdoret për shumë veprimtari të ndryshme.

Cmimi: 185,000 euro

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Prishtina
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28318
 • Çmimi: €185,000
 • Madhësia e pronës: 57
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba