Shitet lokali 66m2- Prishtina e re – Prishtinë

 • Me marrëveshje
Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34909
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 66
 • M2

Informacione të tjera

Shitet lokali 66m2- Prishtina e re – Prishtinë.

Lokali gjendet në kompleksin Illyrian Castle , rruga Holger Petersen, Prishtina e re. Ky lokacion është mjaft i frekuentuar dhe në zhvillim te vazhdueshëm që e bën pronën të përshtatshme për investim.

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp : +38348888914

 • Adresa Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34909
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 66 M2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba