Shitet lokali 80 m2 – Mitrovicë

Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28924
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 80
 • m2

Informacione të tjera

Shitet lokali 80 m2 në qendër të Mitrovicës. Lokali gjendet përball ”Parku i Muzeut”, afër Ipko-s. Kjo bënë që lokacioni i lokalit të jetë ideal për ushtrimin e bizneseve të llojeve të ndryshme, ku përveq lokacionit, vet emri i biznesit të ushtruar më parë do të sjellë përparësi çdo biznesi të ardhshëm.

Lokali ka hapsirë dhe ndriçim të bollshëm.

Lokali ka dy mundësi të blerjës, njëra mundësi është ajo me mjete dhe mobilje dhe tjetra pa mjete dhe pa mobilje.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28924
 • Madhësia e pronës: 80 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info