Shitet Lokali 82m2 – Dardani

 • 0
Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Xhemail Mustafa
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Xhemail Mustafa
 • 0

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24133
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82

Informacione të tjera

Shitet Lokali në rrugën Xhemail Mustafa, në Dardani. Sipërfaqja e lokalit është 82m2.

Lokali posedon nxemje qëndrore.

Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe është i përshtatshëm për shumë veprimtari biznesi.

Çmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914

 • Adresa Xhemail Mustafa
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24133
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 82
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba