Shitet Lokali 185 m2 në Fushë Kosovë

 • €203,500
Hysen Xhakolli, Fushë Kosovë, Hysen Xhakolli
Në Shitje
Hysen Xhakolli, Fushë Kosovë, Hysen Xhakolli
 • €203,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 21581
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 185 m2
 • 2020
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Lokali mund edhe të lëshohet me qira – Çmimi 800euro

Objekti është ndërtim i ri në lagjën “Hysen Xhakolli” – Kompleksi Bella Vista

Lokali ka 185 m2 dhe posedon:

4 dyer dhe hyrje të ndryshme me mundësi ndarje

Ka hapsirë me vetëm 2 shtylla

Oxhak

2 Banjo

Pushimore

Parking

Qasje në 2 rrugë të ndryshme

Dimensionet e lokalit; 9.5m me 19.5m

Lartësia 3 metra

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Hysen Xhakolli
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 10012
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 21581
 • Çmimi: €203,500
 • Madhësia e pronës: 185 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare