Shitet Pacela 35 Ari – Shkabaj

 • €490,000
Shkabaj, Obiliq, Shkabaj

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27085
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 35

Informacione të tjera

Shitet Parcela 35 ari në Shkabaj (mas Ciao Bertos).

 

Parcela mund të përdoret për shumë veprimtari biznesi dhe ka një lokacion shumë të mirë.

Cmimi: 14,000€ / ari

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Shkabaj
 • Qyteti Obiliq
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27085
 • Çmimi: €490,000
 • Madhësia e pronës: 35
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba