Shitet Parcela 3.05 ari – Tophane,Prishtinë

 • €550,000
Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €550,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28800
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 3.05

Informacione të tjera

Shitet Parcela 3.05 ari ne lagjen Tophane, Prishtinë.

Parcela ka një lokacion shumë të mirë dhe mund të përdore për disa veprimtari të ndryshme biznesi.

Cmimi: 550,000 euro

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28800
 • Çmimi: €550,000
 • Madhësia e pronës: 3.05
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba