Shitet Parcela 3,6 ari – Kolovicë

 • €15,000/per ari
Kolovicë, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Kolovicë, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë
 • €15,000/per ari

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28827
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 3,6
 • ari

Informacione të tjera

Shitet Parcela 3,6 ari në Kolovicë. Parcela ka një lokacion shumë të përshtatshëm për shkak që ka qasje direkte në rrugë. Parcela ndodhet 600 m larg nga “Beka Market 1” . Parcela ka lidhjet e ujit dhe rrymës. Posedon dokumentacionet e nevojshme.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28827
 • Çmimi: €15,000/per ari
 • Madhësia e pronës: 3,6 ari
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info