Shitet parcela 7 hektar – Prishtinë

 • Me marrëveshje
Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo, Prishtinë, Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo
Në Shitje

Shitet parcela 7 hektar – Prishtinë

Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo, Prishtinë, Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34518
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 7
 • Hektar

Informacione të tjera

Shitet parcela vetëm 22 km nga Prishtina .

Parcela ndodhet vetëm 4 km nga liqeni i Batllavës.

Prona nga lartësia që ndodhet ofron një pamje panoramike të vendit.

Vendi është në pozicion shumë ideal për të ndërtuar shtëpi banimi si dhe villa pushimi, varësisht dëshirave dhe kërkesave tuaja.

Qasjen në asfallt parcela ka vetëm 1200 Metra.

 

Cmimi me marrëveshje

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10530
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34518
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 7 Hektar
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare