Shitet penthous 153 m2 – Fushë Kosovë

 • Me marrëveshje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33605
 • Penthouse/Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 153 m2

Informacione të tjera

Shitet penthous 153 m2 – Rr.Nëna Terez,Fushë Kosovë

Banesa gjindet tek rrethi në Fushë Kosovë.

Banesa është e mobiluar dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • 2 Terasa

Banesa posedon lift dhe është funksional.

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33605
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 153 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Penthouse/Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba