Shitet Penthouse 440m2 – Mati 1

 • €195,000
Mat, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Mat, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje
Mat, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Mat, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €195,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34840
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 440

Informacione të tjera

Penthouse gjendet në lagjen Mati 1, në një kompleks modern të ndërtuar nga kompania ”VG Group”.

Kompleksi është i vendosur në një lokacion të favorshëm dhe ofron qasje të lehtë në rrugën B,C dhe Muharrem Fejza, i cili është i organizuar mire, posedon kënde lojrash për fëmijë, gjelbërim, ka parking nëntokësor si dhe infrastrukturë moderne me distancë të mjaftueshme mes objekteve, ashensor funksional si dhe mirëmbajtje të ndërtesës.

Sipërfaqja totale e banesës është 440m2 prej të cilave 90m2 janë sipërfaqe banimi kurse 350m2 terasë detaj ky që bën terasa të kthehet në një hapësirë shtesë të banesës dhe të jetë shumë e përdorshme duke ofruar poashtu pamje të mrekullueshme të qytetit. Ngrohja është qëndrore me rrymë dhe banesa është e orientuar në jug-lindje, që ofron ndriçim të mjaftueshëm. Ky penthouse është një mundësi unike për të jetuar në një nga zonat më të preferuara të qytetit dhe ofron kushte të shkëlqyera për një jetesë të këndshme dhe relaksuese. *Garazha nuk përfshihet në çmim.

Penthouse ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Dhome Pune | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Terasë (350m2) | 1 Garazhë + 8000€

 

Çmimi 195,000 euro

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app: +383 48 888 446
 • Adresa Mat, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34840
 • Çmimi: €195,000
 • Madhësia e pronës: 440
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare