Shitet Penthouse Luksoze 250 m2 në lagjën Aktash në Prishtinë

 • €385,000
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Lagjia Aktash
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Lagjia Aktash
 • €385,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23806
 • Penthouse/Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 180

Informacione të tjera

Penthouse gjendet në Aktash në objektin e ndërtuar nga kompania “Trio Construction”.
Penthouse ndodhet në katin e 11-të, me siperfaqe 250 m2 (Banesa 180 m2 dhe Terasa 70 m2) është tërëishtë e mobiluar dhe dizajnuar me arkitekturë moderne.  2 Garazha ne katin minus 1 dhe nje depo e mbyllur afer Garazhave.  Si dhe posedon gjithashtu nje hapsire te konsiderueshme ne nenkulm. Hyrja ka edhe Lokalin e perbashket te banoreve ne katin perdhes afer 70 m2.
Lartësia e mureve brenda eshte 3 metra.
Dritare të kualitetit të lartë dhe roleta digjitale (m-technologie, Primador 1 x 260×360 dhe 260×310 ne Sallon dhe jane rreshqitese) te gjitha dritaret jane me veshje termike.
Parket të cilësisë së lartë me ngjitës, ngrohje dhe ftohje nën dysheme (930 m gyp te shtrira ne dysheme te teknologjia KAN Therm digjitale) me pompë termike MITSUBISHI AIR TO WATER, ndriçim të lartë natyral si dhe dy ashensorë.

Banesa – Penthouse gjendet në një ndër lokacionet më të mira të qytetit, është mjaftë i përshtatshëm për banim dhe përparsia e saj është çasja e shpejtë në qendër të qytetit.

Penthouse ka këtë renditje:
1 Sallon
1 Kuzhinë me tryezari
2 Dhoma të fjejtes
1 Dhome të punës
1 Banjo
1 Wc
1 Lavanderi
1 Ballkon
1 Terrasë 70m2
2 Garazha
1 Depo ( Te garazhat)

1 Depo (Nenkulmi)
1 Lokali i perbashket
 • Adresa Lagjia Aktash
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23806
 • Çmimi: €385,000
 • Madhësia e pronës: 180
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Penthouse/Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim