Shitet Shtëpi 450 m2 me dy hyrje – Taukbashqe

 • Me Marrëveshje
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Taukbashqe
Në Shitje
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Taukbashqe
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31607
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 9
 • Dhoma gjumi
 • 6
 • Banjo
 • 450
 • m2

Informacione të tjera

Shitet ose bëhët ndrrimi i shtëpis me dy hyrje të veqanta, hyrje 1 është e rregulluar dhe e gatshme për banim ka ngrohje qëndrore, kurse hyrja 2 është e pa rregulluar, renditja e dhomave është e njejtë në të dyja hyrjet.
Shtëpia shitet e pa mobiluar.

Trualli është 2.83 ari dhe posedon dokumentacion të rregullt Fletë Poseduese dhe Kopje Plani, dhe gjindet afër me parkun Germia është qetësi dhe ajri shumë I pastër.

Mund të bëhet ndrrim edhe me një banesë 70m2 dhe diferenca mbetur paguhet në pare.

Shtëpia posedon këtë renditje:

Hyrje 1 :

Kati  I : Sallon , kuzhinë , 1 wc  , koridor  , ballkon.

Kati II :  3 Dhoma gjumi , 1 banjo , koridor ,  ballkon 6.5 m gjatë me 1 m.

Kati III : 2 Dhoma gjumi , sallon me kuzhinë 65 m2 , 1 banjo , ballkon 2×2 m2.

Kati IV : 1 Dhome gjumi me banjo 50 m2 si dhe ballkoni 6.5 metra gjatë me 2 m.

Hyrje 2 :
Kati I : Sallon me kuzhinë , koridor , 1 wc  , ballkon.

Kati II : 3 Dhoma gjumi , 1 banjo ,  koridor  , ballkon 6.5 m gjate me 1 m.

Shtëpia posedon edhe podrum i cili ka edhe bunar me gurë perimeteri 1 m i gjërë.

Qmimi : Me marrëveshje.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Taukbashqe
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31607
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 450 m2
 • Dhoma gjumi: 9
 • Banjo: 6
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton