Shitet Shtëpia 182m2 – Mitrovicë

 • €129,000
Zhabar i Poshtëm, Mitrovica Municipality, 40000, Kosovo, Mitrovicë, Zhabar i Poshtëm, Mitrovica Municipality, 40000, Kosovo
Në Shitje
Zhabar i Poshtëm, Mitrovica Municipality, 40000, Kosovo, Mitrovicë, Zhabar i Poshtëm, Mitrovica Municipality, 40000, Kosovo
 • €129,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31113
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 138.33
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet shtëpia në Mitrovicë, më saktësisht në Zhabarë të Ulët.

Shtëpia ka sipërfaqe prej 182.33m2 dhe ka këtë renditje:

Kati përdhesë:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Terasë

Kati -I-:

 • 3 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • 2 Ballkona

Shtëpia ndodhet në një lagje shumë të qetë, afër liqenit dhe jo shumë larg qytetit, posedon 3.5ari oborr, është e ndërtuar me standarde të larta, posedon monitorim nga kamerat e sigurisë CCTV dhe shumë elemente tjera që e bëjnë një lagje të sigurt dhe të rehatshme për banim.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Zhabar i Poshtëm, Mitrovica Municipality, 40000, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 40000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31113
 • Çmimi: €129,000
 • Madhësia e pronës: 138.33
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare