Shitet shtëpia 227 m2 – Hajvali,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33542
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 227
 • m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 227 m2 – Hajvali,Prishtinë

Shtëpia ndodhet në rrugën Tetova afër marketit Byqma.Një kilometër afër Pallatit të Drejtësisë.

Shtëpia ka IV ari oborr, është e ndërtuar në II kate.

Shtëpia posedon ngrohje nën dysheme dhe radiator si dhe ka  30m2 një garazhë.

Shtëpia ka këtë renditje:

-Kati  I:

 • 1 Sallon dhe Kuzhinë
 • 1 Dhome dite
 • 1 Depo
 • Koridor
 • 1 Banjo
 • Teras
 • 1 Garazhë

Kati II:

 • 1 Dhomë gjumi me banjo dhe Teras
 • 2 Dhoma gjumi me Teras
 • 1 Banjo

Kontat: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 

 • Adresa Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33542
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 227 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhes: 30 m2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba