Shitet Shtëpia 230 m2 – Çagllavicë

 • €365,000
Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë
 • €365,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27772
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 230
 • m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 230 m2 në Çagllavicë, me 3 ari 13m2.

Përdhesë – 114.5 m2 bruto:

 • Erëmbrojtësi
 • Tualet
 • Korridor
 • Qëndrim ditor me verandë të rregulluar
 • Kuzhinë me hapsirë të mjaftueshme
 • Dhoma e fjetjës
 • Banjo e dhomës
 • Garazha

Kati i parë – 114.5 m2:

 • Korridori
 • Dhoma e fjetjës
 • Dhoma e fjetjës
 • Dhoma e prindërve me banjo ekstravagante të integruar brenda
 • Banjo
 • Terraca me pamje drejt maleve të Sharrit
 • Shkallët nga druri i përpunuar

Hipoteka/Pengu:

Shtëpia e ndërtuar është e piketuar nga Drejtoria për Kadastër dhe Gjeodezi nga Komuna e Graqanicës. Ku shtëpia mund të lihet peng në çdo institucion financiar si garancion apo penglënje për financimin e vet shtëpisë.

Për më shumë informata na kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & WhatsApp

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27772
 • Çmimi: €365,000
 • Madhësia e pronës: 230 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 4
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info