Shitet Shtëpia 230m2 – New House Residence

 • €170,000
Bërnicë e Poshtme,, Prishtinë, Bërnicë e Poshtme

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27595
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 230
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia në lagjen New House Residence, Bërnicë e Poshtme.

Shtëpia ka këtë rënditje:

 • Garazhë për Veturë

Kati I:

 • Sallon Dhe Kuzhinë
 • Koridor
 • Banjo

Kati II;

 • 3 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • 2 Banjo
 • Terrasë 40m2

Cmimi: 170,000 euro

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Bërnicë e Poshtme
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10520
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27595
 • Çmimi: €170,000
 • Madhësia e pronës: 230
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika