Shitet shtëpia 244m2 – Marigona Hill

 • 0
Marigona Hill, Prishtinë, Marigona Hill

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27391
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 232

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia 244m2 në lagjen Marigona Hill.

Shtëpia ka këtë rënditje:

Kati I:

 • Sallon
 • Kuzhinë dhe Tryezari
 • Dhomë Pune
 • Koridor
 • Wc

Kati II:

 • 4 Dhoma Gjumi
 • 3 Banjo
 • Koridor

Çdo detaj arkitektonik i këtyre shtëpive është menduar në përputhje me nevojat tuaja dhe duke u bazuar në konceptin harmonik mes infrastrukturës moderne dhe natyrës.

Materialet e ndërtimit janë përzgjedhur me kujdes, duke filluar nga fasada e jashtme me tulla, granit dhe mermer, deri te izolimi akustik, që ju siguron ngrohje në dimër dhe freski gjatë verës. Hapësirat janë të dizajnuara sipas kërkesave të klientëve tanë.

Brenda shtëpisë janë konceptuar me kujdes ambientet për qëndrim ditor, kuzhinë dhe tryezari, dhoma të fjetjes me banjo të veçanta si dhe pamje panoramike në të gjitha nivelet e banimit.

 

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Marigona Hill
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27391
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 232
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna