Shitet Shtëpia 274 m2 – Hajvali

 • €160,000
Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Në Shitje
Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €160,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32394
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 274
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia 274 m2 në Hajvali më saktësisht afer Spitalit Sante Plus.
Shtëpia ka 5 ari me letër poseduese dhe aty është e ndërtuar shtëpia me dimensione 12m X 11m .
Shtëpia moderne është plotësisht e mobiluar me shumë shije dhe elegancë, me mobilje të kualitetit të lartë.
Shtëpia posedon sistemin e ngrohjes nën dysheme .
Shtëpia ka këtë rënditje :

Në katin e I
Sallon me kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
1 Shpajz.

Në katin e II
3 dhoma gjumi,ku në njëren dhomë dhomë ka mbrenda edhe 1 banjo , poashtu ka edhe
1 Banjo
1 Biblotekë
Tarasë.

Në katin e III , është hapsirë e pakufizuar

Qmimi 160.000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32394
 • Çmimi: €160,000
 • Madhësia e pronës: 274 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton