Shitet Shtëpia 274 m2 – Hajvali

 • €160,000
Hajvali, Prishtinë, Hajvali

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32394
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 274
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia 274 m2 në Hajvali më saktësisht afer Spitalit Sante Plus.
Shtëpia ka 5 ari me letër poseduese dhe aty është e ndërtuar shtëpia me dimensione 12m X 11m .
Shtëpia moderne është plotësisht e mobiluar me shumë shije dhe elegancë, me mobilje të kualitetit të lartë.
Shtëpia posedon sistemin e ngrohjes nën dysheme .
Shtëpia ka këtë rënditje :

Në katin e I
Sallon me kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
1 Shpajz.

Në katin e II
3 dhoma gjumi,ku në njëren dhomë dhomë ka mbrenda edhe 1 banjo , poashtu ka edhe
1 Banjo
1 Biblotekë
Tarasë.

Në katin e III , është hapsirë e pakufizuar

Qmimi 160.000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Hajvali
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32394
 • Çmimi: €160,000
 • Madhësia e pronës: 274 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton