Shitet shtëpia 280 m2- Uglarë- Fushë Kosovë

 • Me marrëveshje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Në Shitje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34609
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 280
 • M2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 280 m2- Uglarë- Fushë Kosovë.

Shtëpia është ndërtim modern e cilësor e gjithashtu gjendet në një lagje të qetë e të rehatshme që e bën pronën ideale për jetesë. Sistemin e ngrohjes e ka me kaldajë. Poashtu shtëpia posedon dokumentacion të rregullt.

Shtëpia ka II kate me këtë renditje :

-Kati I:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • Banjo
 • Zyrë

-Kati II

 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • 4 Ballkona
 • Lavanderi

Shtëpia ka garazhë dhe oborr me sipërfaqe 2.87 ari.

Kontakti : +38348888914

Viber : +38348888914

WhatsApp : +38348888914

 

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 12000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34609
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 280 M2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba