Shitet Shtëpia 300 m2 – Gjilan

 • Me Marrëveshje
Doberqan, Gjilan, Doberqan

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32035
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 7
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 300

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia 300 m2 në Gjilan më saktësisht në fshatin Doberqan.
Shtëpia është e ndertuar ne 3 kate dhe ka ngrohje qendrore dhe është e mobiluar komplet.
Shtëpia posedon : 7 Dhoma dhe 3 Banjo, gjithashtu ka edhe Gazazh dhe taras pushimore .

Qmimi : Me Marrëveshje

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Doberqan
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32035
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 300
 • Dhoma gjumi: 7
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton