Shitet Shtëpia 360m2 – Sofali

 • €530,000
Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €530,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31096
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 360
 • m2

Informacione të tjera

Shitet shtëpia me sipërfaqe 360m2 në Sofali.

Shtepia është me leje ndërtimi, ka 360m2 banim dhe 120m2 bodrum poashtu posedon 70m2 terrasë penthouse.

Shtepia ka qasje nga dy rrugë të ndryshme dhe ka 2 hyrje të veqanta. Një nga garazha dhe një nga hyrja kryesore nga oborri.

Posedon edhe ngrohje qëndrore, solare, rezervuar uji, alarm kundër vjedhjes dhe kamera CCTV.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31096
 • Çmimi: €530,000
 • Madhësia e pronës: 360 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare