Shitet shtëpia 380 m2 – Mitrovicë

 • Me marrëveshje
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë
Në Shitje
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30916
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 8
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 380
 • m2

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 380 m2, në qendër të Mitrovicës, prapa Argjendarëve.

Shtëpia ka 3 kate +Podrumi i cili po ashtu është I banueshëm.

Secili kat posedon:

 • 4 Sallon & Kuzhinë
 • 8 Dhoma gjumi
 • 4 Banjo
 • 3 Ballkon

Secili kat është 90 m2 dhe i mobiluar me mobilje të reja.

Shtëpia posedon vendparkim.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30916
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 380 m2
 • Dhoma gjumi: 8
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info