Shitet shtëpia 440 m2- Tauk Bashqe- Prishtinë

 • Me marrëveshje
Tauk Bashqe, Prishtinë, Tauk Bashqe

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34590
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 440
 • M2

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 440 m2- Tauk Bashqe- Prishtinë.

Shtëpia gjendet në rrugën Martin Camaj në Tauk Bashqe, lagje kjo që e bën këtë shtëpi ideale për një jetesë komode në ajër të pastër dhe qetësi.

Është e ndërtuar në 2.83 ari truall dhe ka qasje direkte me rrugën kryesore.

Shtëpia ka IV kate me këtë renditje…

-Kati I:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • Banjo
 • Terasë

-Kati II:

 • 3 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

-Kati III:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

-Kati IV:

 • Dhomë gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Shtëpia gjithashtu  është me 2 hyrje dhe ka një minibodrum.

Posedon dokumentacion të rregullt dhe shitet e pa mobilje.

Kontakti : +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp : +38348888914

 

 • Adresa Tauk Bashqe
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34590
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 440 M2
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba