Shitet shtëpia 450m2- Lagjja Qëndresa- Prishtinë

 • Me marrëveshje
Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo, Prishtinë, Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo, Prishtinë, Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34865
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 450
 • M2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 450m2- Lagjja Qëndresa- Prishtinë.

Shtëpia gjendet në rrugën Zef Serembe,Lagjja Qëndresa ,Prishtinë. Privatësia, qetësia dhe siguria që ofron lagjja e bën jetesën në këtë lokacion shumë komode.

Shtëpia shtrihet në 4,20 ari truall, ka sistem ngrohje me kaldajë dhe posedon garazhë.

Shtëpia ka bodrum, përdhesë dhe 2 kate me këtë renditje…

Bodrumi :

 • Kuzhinë
 • Banjo
 • Depo

Përdhesa:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • WC
 • Dhomë gjumi me garderobë dhe banjo

Kati I:

 • 4 Dhoma gjumi ( njëra prej tyre ka garderobë dhe banjo)
 • Banjo

Kati II:

 • Dhomë gjumi
 • Dhomë pune / bibliotekë
 • Banjo
 • Terasë

 

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 

 • Adresa Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10100
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34865
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 450 M2
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 4
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba