Shitet Shtëpia 450m2 – Veternik

 • €495,000
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Në Shitje
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €495,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31407
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 450
 • m2

Informacione të tjera

Shitet shtëpia me sipërfaqe 450m2 dhe 4 ari oborr në Veternik, më saktësisht në Lagjen NIC.

Shtëpia është e ndërtuar në 3 Kate dhe ka këtë renditje:

Kati përdhesë:

 • 2 Sallona
 • Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Depo
 • Ballkon

Kati 1:

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • 3 Ballkona

Kati 2:

 • 2 Dhoma Gjumi
 • Hapësirë 80m2 për Kinema

Shtëpia ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme banimi në periferi të qytetit, është e mobiluar me mobile moderne, sistemin e ngrohjes e ka me kallda me rrymë dhe me pelet, posedon kamin, sistem per ujtitje të kopshtit, 2 bunara, shtëpia monitorohet nga kamerat e sigurisë CCTV dhe alarm.

Vlenë të ceket se shtëpia posedon dokumentacion të rregullt dhe mund të përkthehet menjëherë.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31407
 • Çmimi: €495,000
 • Madhësia e pronës: 450 m2
 • Dhoma gjumi: 6
 • Dhoma: 8
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare